Žolinių pasiplaukiojimai 2017

2017-08-28


 

Jau tampa tradicija, kad baigiantis tolimųjų vasarinių plaukimų sezonui, klubo nariai dažniau susitinka Minijos uoste ir kad jūriniai pasakojimai nebūtų per daug ilgi ir nuobodūs, organizuoja linksmus renginius.

Rugpjūčio 26 dieną, jau antrą kart, buvo sukviesti "Žolinių pasiplaukiojimai", sutrumpintai dar vadinami "Žopa".

Šiųmetiniame renginyje dalyvavo net 9 įgulos, kurios apiplaukė nesudėtingą, bet labai smagią distanciją Kuršių mariose - startavusi prie "Pilypo", visa flotilė aplankė "Rotmaną", tada nulingavusi palei neriją, pamojavo Nidai ir pasuko link Atmatos. Pūtęs gaivus vėjelis, gūsiais net iki 25 mazgų, pasiplaukiojimą darė ne tik gražiu, bet ir azartišku, veržliu ir dinamišku.

Kadangi pasiplaukiojimas buvo labiau bendruomeniškas, nei sportinis, rezultatai skaičiuojami irgi simboliškai -  kaip pavyko finišuoti, taip įgulos ir išsirikiavo ant garbės pakylos:

1. Dragonfly
2. Wiking Warior
3. Vesta
4. Albatross
5. Mitra
6. Alcea
7. Hannah
8. Contra
9. Raganė

Gausūs žiūrovai ilgomis ovacijomis pasveikino jauniausią pasiplaukiojimo dalyvę, 6-metę Rūtą Maciulevičiūtę, taip pat atkakliausius buriuotojus, kurie distanciją įveikė vieni - t.y. vienutininkai eilinį kart įrodė, kad atkaklus buriuotojas ir vienas būdamas laive, jau yra įgula!

Renginio organizatoriai nuoširdžiai dėkoja renginio starto teisėjai Martai, o taip pat tvirtam užnugariui - Tadui, Juliui, Jurgitai ir Tomui, o taip pat nuoširdžiausia visų dalyvių padėka išreiškiama renginio muzikinės dalies riteriams Girėnui ir Svajūnui!

 

 

 

 

 

 


KOMENTARAI
Algimantas 2017-09-05 13:05
Malonu matyti II-os vietos laimėtojus ,Wikingų komandą,
turbūt dėl tos vietos jie ir savo nuotrauką patalpino 2 kartus..
Didelės sekmės ir ateinančiuose startuose..
KOMENTUOTI
Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti galite naudodamiesi

Minijos kaimas
Šilutės rajonas
55 21‘ 25‘‘N
021 17‘08‘‘E