Ай гоу ту Хайфа!!!

2009-09-20


Tai tik ištrauka iš Vladimiro Kunino - rusų "disidentinės" humoro literatūros klasikos knygos.
Neblogas, lengvas skaitaliukas... Kai kurie, epistoliariniai buriuotojai pagauti įkvėpimo net pradėjo ją versti į lietuvių kalbą... Bet .... Epistoliariniai buriuotojai ir lieka epistoliariniais - jūros neužgrūdinti. Jų įkvėpimas greitai išsikvepia, ir gražūs darbai taip ir lieka neužbaigti..
Tačiau atsiranda karžygių, Lietuvos žemelėj, kurie buriavimą supranta tiesiogine to žodžio prasme - po burėmis, ir jūroje! Ir susiruošia šie garbūs narsuoliai pasekti Mikalojaus Kristupo Radvilos (--- cenzūra, šventosios žemės įkvėpta---) Našlaitėlio keliais - pasiekti pažadėtąją žemę. O kadangi narsuoliai ne tik bures valdyti moka, bet ir plunksną, į nuodėmingąją Žemę skries Jų laiškai, šventųjų vietų oro įkvėpti...

Narsuoliai prieš žygį

I dalis

( Karžygiai griežtai uždraudė jų mintis ir stilių taisyti, idant jų didysis tikslas ir pakylėtosios mintys neišsikreiptų )

Sveiki,

Gavom laiva.
Gerojo Viešpaties dėka jo malonės pakylėti ir su Jo palaima pakėlėme save pratęsėme savo buvima Jame ir dėl Jo. Karštos mūsų maldos ir tikėjimas stumia mūsų laivą link mūsų švento tikslo labiau negu šiltas pietų bakštagas. Krikščionišką dvasią stiprina laive tvyranti pamaldi dvasia ir tikėjimas. Palaimink Viešpatie mūsų žygį ir padėk mums pasiekti savo keliionės tikslą idant parvežtumėm į Marijos žemę Jeruzalės žemės, aplaistytos Kristaus karuju, saują. Šventieji Jeronimai, Zebediejau, Jonai, Albinai, Silverstrai melskite už mus. Šventoji Agota, Elena, Alona suteikite mums stiprybės. Garbinkime šventąjį Sakramentą kuris mums lai būna kelrodė žvaigždė nuvesianti į Jeruzalės šventą žemę. Sutarta pašikus nemest popieriaus į unitazą.

Tikri piligrimai į moteris nesidairo

(tesinys bus piligrimams pasiekus interneto žemę)

 


KOMENTARAI
bitlas 2009-09-21 08:39
sekmes
lauksim nauju ispudziu
KOMENTUOTI
Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti galite naudodamiesi

Minijos kaimas
Šilutės rajonas
55 21‘ 25‘‘N
021 17‘08‘‘E