Antrasis 50 km pajūrio Blokart maratonas

2009-03-24


Anksti ryte Ginto (Šreko) fordas prikraunamas blokartų ir smagi kompanija dumia į Smiltynę, kur bus duotas startas. Pakeliui kur buvę kur nebuvę mus stabdo Neringos policininkai , mat viršijame leistiną greitį, bet papasakojus kur skubame ir vietiniams pradėjus bruzdesį, mus paleidžia.

Pajūryje pučia stiprokas vėjas, renkant blokartus žvarbsta rankos. Antanas aprengiamas viskuo kuo tik galima, apsukams Golubovskio jaunesniojio mėlynuoju šaliku, įpakuojamas į miegmaišį. Startuojame ..

Ten kur smėlis kietas- greitis visai smagus, lekiame momentais iki 35 km/h... Klimpstame biriose smėlio atkarpose , lengvesnieji pralekia kaip pro stovinčius.. Bandome bangos pakraščius ar kopos papėdes- kartais pasiteisina , deja tenka neretai pasisipirti ar tiesiog ištraukti vėjaratį iš klampienės. Pirmoji atkarpa baigiasi ties Juodkrante, mums pavyksta aplenkti Olivje.

Antras etapas - pradžia gan sėkminga, škvalas ir kieta smėlio paklotė, bet, deja neilgam, kuo toliau, tuo geriau klimpstam :  ir prie vandens, ir prie kopos. Akmenys ties Pervalka - visai sustojam, vos beužtenka kvapelio išsistumti. Antanas laikosi ir kiek galėdamas, padeda temdamas šotą ar vairuodamas , o aš spiriuosi, stumiuosi, kasuosi, retai retai klampinantis smėlis leidžia pajusti smagų prasinešimą pajūriu...Virš kopos sklando Jūriniai ereliai, gal laukia kol aš parkrisiu...Finišuojame paskutiniai, nors savo dviviečių klasėje liekame pirmi ir vieninteliai. Mes pirmą kartą maratono istorijoje startuojame dviviečiu blokartu Lietuvoje,-tai guodžia  Antaną.

Nežiūrint visų sunkumų, susijusiu su smėliu ir klampienės, tikrai patiko. Bandysim ir  kitą kartą, ir padarę išvadas, startuoti sėkmingiau ir bendroje įskaitoje.

keletas foto http://blokart-lietuva.blogspot.com/2009/03/finisavo-2-asis-50-km-pajurio-blokart.html

http://foto.delfi.lt/album/16529/?page=0

Bitlas

2 % GERIEMS DARBAMS!


KOMENTARAI
KOMENTUOTI
Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti galite naudodamiesi

Minijos kaimas
Šilutės rajonas
55 21‘ 25‘‘N
021 17‘08‘‘E