Ar pavyks sustabdyti idiotizmą?

2011-12-14


Vieną diena atsibudome ir supratome - mes kitokie, nei buvome atsiguldami! Mes tapome turtingi, net prabangiai turtingi! Tokie turtingi, kad esame verčiami už savo svajones ir džiaugsmą pasikinkius vėją keliauti, susimokėti po tūkstančius litų per menesį. Net nesvarbu - mėgaujamės mes tomis svajonėmis, ar dirbam nugarų neištiesdami, kad galėtumėm už tas svajones susimokėti. Susimokėti už tai, kad propaguojame ekologišką pasaulio pažinimą, keliaujant po pasaulį jo neteršiant CO2 dujomis, už gyvenseną, kuri moko pažinti aplinką, gamtą, mus supančius žmones!


Ekologija yra didžiausias keiksmažodis Lietuvos valdžiažmogiams - juk įsipildamas į savo automobilio arba katerio benzino ar dyzelino, kiekvienas sumoka labai konkrečius pinigus, kurie vienokiu ar kitokiu būdu nusėda valdžiažmogių kišenėse. Gal ne visų, bet daugelio. Todėl Lietuvoje apmokęstinami burlaiviai, bet net nebandoma apmokęstinti dešimtis litrų sudeginantys prabangūs motorlaiviai - iš Dievulio, kuris siunčia vėją, "otkato" juk neišsireikalausi!
Todėl Lietuvoje nėra įstatymų, kurie skatintų elektromobilių - visiškai neteršiančių mūsų aplinkos išmetamosiomis dujomis, infrastruktūros ir aptarnavimo taškų atsiradimo. Todėl tik Lietuvoje, sugalvojęs elektros energiją išgauti pasinaudojus vėjo - nieko nekainuojančios ir atsistatančios energijos, kiekvienas turi nueiti kryžiaus kelius ir galų gale numoti į tai ranka.


Visa tai yra todėl, kad dabartiniai tautos išrinktieji suinteresuoti, kad Lietuvoje būtų sunaudota kuo daugiau iš Rusijos importuojamų naftos ir dujų. Juk kažkam už tą kiekį importuojamų prekių labai dosniai sumokama.


Gryžtant prie "prabangos" mokesčių. Dabartinis įstatymas sudarytas taip, kad mokesčius turi mokėti tie, kurie naudojasi anaiptol ne prabangiomis transporto priemonėmis.


Lietuvos politikai ruošia pasaulinę sensaciją. Net ir neturėdama savo automobilių pramonės ( na su kai kuriomis labai menkomis išimtimis), Lietuva perrašys dešimtmečiais rašytą automobilizmo istoriją ir jau kiek pabodusius vertinimo kriterijus apvers aukštyn kojomis!

Priėmus šiomis dienomis ruošiamą LIETUVOS RESPUBLIKOS MOKESČIO UŽ TRANSPORTO PRIEMONES ĮSTATYMĄ ( projekto numeris: XIP-3959, projekto teikėjai - Seimo nariai Vitas Matuzas, Vytenis Povilas Andriukaitis, Kęstutis Daukšys, Jurgis Razma, Arūnas Valinskas), Pasaulio automobilių pramonę ištiks lengvas šokas - vienų gamintojų inžinierių ir įvaizdžio formuotojų veidus papuoš šypsenos, kitų veiduose turėtų atsirasti bent jau iš nuostabos surauktos nosys. Kur gi ne!? Korporacijos savo automobilių projektavimui, gamybos paruošimui ir įvaizdžio kūrimui išleidžia milijardus, o Europos viduryje, visos brangiausiai kainuojančios pastangos staiga ima ir nebetenka galios...

Tik imkite ir pagalvokite - minkštutėlės odos, elektra reguliuojamomis sėdynėmis, TV imtuvais, prabangios medienos inkrustacijomis,„BOSE" garso ir navigacijos sistemomis, laisvų rankų įrangomis, beraktėmis patekimo į vidų ir užvedimo sistemomis, durų pritraukėjais aprūpintas AUDI A6 ALLROAD, kainuojantis virš 245.000 Lt - demonstratyviai išmetamas iš prabangiųautomobilių kompanijos! Taip pat kaip ir pramogų bei „JBL Surround" garso sistemomis ir periferinėmis kameromis bandantis sužibėti, pasaulyje jau kelis dešimtmečius puikiai vertinamas visureigis TOYOTA LAND CRUISER, galintis kainuoti virš250.000 LT. Prie nuskriaustųjų dar nenoriai prisijungtų ir VOLVO XC90 -bandantis išsikovoti sau vietą po saule skandinaviška elegancija ir švediška saugumo įrangos gausa - šis gražuolis galėtų tapti Jūsų už kuklią 273.000 Lt sumelę. Teoriškai gal ir galėtų, tačiau ...

Tačiau bent minimalaus socialinio teisingumo beieškačiųjų šalyje, aukščiau minėtus automobilius iš arenos alkūnėmis nustums, ir pirmūnų gretose įsitaisys pamaiva iš Italijos ALFA ROMEO GIULETTA, darbštuolis iš Vokietijos VOLKSWAGEN GOLF arba bandanti savo gamintojo prestižą iš numirusiųjų prikelti pusiau vokietė, pusiau amerikonė - OPEL INSIGNIA. Nors šių iš pirmo žvilgsniųkuklių automobilių, bazinių komplektacijų kainos nesiekia nei pirmojošimto tūkstančių litų - jų savininkai gali jaustis nacionalinėmis vertybėmis -jie važinėja itin prabangiais automobiliais ir moka "prabangos" mokesčius, kurie gelbsti Dalios-Irenos žemę nuo krizės negandų.

Šalia "prabangos", įstatymo pavadinime dar siūlyčiau pridėti ir terminą "ekologijos"! Nes mano išvardintieji "pirmūnai", kurių savininkai mokės "prabangos" mokestį,galėtų susimokėti ir "ekologijos" mokestį - juk jų automobiliai 100-ui kilometrų nuvažiuoti išmes į aplinką kur kas mažiau šiltnamio efektądidinančio CO2 dujų kiekį. Tegyvuoja socialinis teisingumas - lietuviškai! Svarbiausia - atimti! Paskui, kai reikės kalbėti su rinkėjais, bus galima akis išvertus muštis kumščiu į krutinę - "Mes iš turčių juk atėmėm!" Ir nesvarbu, kad atimta ne iš turčių, kad  varguoliams nuo to nei kiek nepagerėjo...

Svarbiausia - ATĖMĖM!

Kaip sustabdyti šią beprotybę? Tai neįmanoma. Deja, protingam žmogui galima įkalbėti kad jis asilas. O asilui, kad ir kiek korepetitorių samdytum - jis ir toliau liks asilu, ramiai rupšnojančiu žolę kurios nesėjo ir kuria nesirūpina.

Vienintelė viltis - pabandyti įtikinti dabartinius... Seimo narius, kad jie nepriiminėtų idiotiškų įstatymų.

Kolegos siūlo rašyti laiškus ir peticijas išrinktiesiems.

Deja, į tokius dalykus mūsų išrinktieji asilai, atsiprašau, Seimo nariai tiesiog nereaguoja.

Lietuvos Buriuotojų Sąjunga vienija daug ryžtingų ir protingų žmonių.

Įpareigokime LBS prezidentą Robertą Dargį suorganizuoti buriuotojų ir Seimo vadovybės susitikimą! Ir ne vieno ar dviejų, politiškai patikimų žmogelių ekskursiją po Seimo rūmus. O visų LBS narių, norinčių ir galinčių atvykti į susitikimą ir pažiūrėti išrinktiesiems asilams į akis.

Būtų labai sveika, pamatyti ir tų seimūnų akis, kurie ruošia ir teikia tokius įstatymus - Vitą Matuzą, Kęstutį Daukšį, Arūną Valinską ( beje burlaivio bendrasąvininką), Jurgį Razmą, socialinio teisingumo beieškančią Ireną Degutienę...

P.S. Komentaruose pasirašykite tie, kurie sutinka su tuo, kad būtina organizuoti susitikimą Seime, ir pasiruošę eiti, ginti savo ir savo kolegų pozicijas! Pasirašydami komentarus, nurodykite savo pilną vardą, pavardę ir buriuotojų klubo, kuriam priklausote, pavadinimą

Taip pat siūlome susipažinti su siūloma peticija ir jeigu jai pritariate - užpildykite ir siūskite į Seimą bukagalviams:

2011-12-15
Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkui ir nariams
PETICIJA
DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS MOKESČIO UŽ TRANSPORTO PRIEMONES ĮSTATYMO PROJEKTO NR. XIP-3959
Mes, žemiau pasirašę Lietuvos Respublikos piliečiai nepritariame įstatymo projekto Nr. XIP-3959 3-iam,
4-am ir 6-am straipsniams todėl, kad šių straipsnių teiginiai:
- Riboja ir kenkia ir taip menką sportinės ir pramoginės laivybos burinėmis jachtomis veiklą ir jos
plėtojimo galimybes Lietuvoje *,
- Diskriminuoja buriavimo veiklą kitų sportinės ir pramoginės laivybos rūšių atžvilgiu,
- Neskatina buriavimo, kaip kolektyvinės ir individualios, gamtos išteklius tausojančios ir tai
propaguojančios sportinės ir pramoginės veiklos,
- Riboja A ir B CE kategorijos burinių jachtų laivyno didėjimą Lietuvoje,
- Lietuvoje registruotų 10 m ir didesnio ilgio burinių jachtų apmokestinimo parinkimas pagal
konkretaus vieno gabarito vieną kriterijų yra neteisingas ir tik keletu atveju ir iš pakankamai menko
bendro skaičiaus pagal tokį vertinimą atitinka Europos sąjungos valstybėse naudojamai prabangaus
turto sampratai, todėl yra diskriminuojantis.
Primename, kad įsiteisėjus nepagrįstiems ir nekvalifikuotai parengtiems teisės aktams yra didelė žalos
valstybei ir jos įvaizdžiui tikimybė dėl galimų ilgalaikių neigiamų pasėkmių ir administravimo išlaidų.
* - ______________________________________________________________________________
..............................................................................................................................................................
(v.p., organizacijos pav., parašas)
Peticijos teksto autorius buriavimo entuziastas Gediminas Šinkūnas gediminas_s@yahoo.com
,

 

 


KOMENTARAI
Rio 2011-12-14 11:01
pritariu, kolektyviai per LBS veikti butu efektyviausia. dar turim 5 dienas surinkt parasus ir su LBS lydrasciu iteikti seimo rastinei. seimas berods kazkam pavede atlikti sio istatymo projekto ekspertize. jei ekspertu kvalifikacija bus panasi i istatymo autoriu, arba jie bus kaip nors netycia parinkti i juos panasus, tuomet visiems 10-metrininkams ir ilgesniems reiktu nedelsiant rasyti isregistravimo prasymus.
gal but LBS paprasciausiai turi kokiu nors rimtu problemu, del kuriu iki siol nesiseka pavieshint oficialios reakcijos buriniu jachtu apmokestinimo klausimu? tiesiog gal but zmones isvaziavo kur nors paslidinet ir net nezino apie umiai iskilusias gresmes buriavimui ir nieko cia nepadarysi, yra kaip yra. neziurint to, kazka daryt visvien reikia. tokia situacija ipareigoja labai intensyviai veikti pavieniui kaip kokiems skeriams. manau pakaktu kiekvienam is musu siusti asmenine peticija (shpargalka vakar idejau ankstesnio straipsnio komentaruose) savo rinktam seimo nariui, seimo pirmininkui, seimo biudzeto ir finansu komitetui ir kiekvienam seimo nariui (http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1). suprantu ,kad nesureaguos atsiusdami atsakyma -jie labai uzimti istatymu gromulavimu, bet kiekvieno musu buriuotojiska pareiga bus ivykdyta ir turesime moraline teise ateityje netiest rankos valinskams, razmoms ir kitiems klajokliams.
butu labai gerai, kad mus visus veikti paragintu kuris nors visos bendruomenes gerbiamas buriuotojas (kuklumui reikstis siuo atveju ne vieta ir ne laikas). gal kuris is senjoru? o gal viduriniosios kartos sportsmenas?
Marius 2011-12-14 11:58
Marius Butavičius, Kintų buriavimo mėgėjų klubas "Marių burės". Sutinku, kad reikia pažvelgti į akis tautos išrinktiesiems.
Rio 2011-12-14 12:16
Šiandien dar patobulinsiu peticijos tekstą nes Seime atsirado pasiūlymų apmokestinti visas be išimties burines jachtas.
p.s. žinau kad, tarptautinių žodžių žodyne sunku surasti bent apytikslį pavadinimą reiškiniams, kurie pastaruoju metu vyksta kai kurių Lietuvos Seimo narių mąstomuosiuose aparatuose, bet vis tik manau reiktu vengti įžeidžiančių epitetų. juk juos išrinko didžioji dauguma balsuoti atėjusių bendrapiliečių. kita vertus įžeistam ž-mogui žymiai sumažėja informacijos priėmimo ir apdorojimo galimybės. mes gi tikimės, kad jie mus išgirstų ir netgi pradėtų intensyviau galvot.
pagarbiai, Gediminas Šinkūnas
Artūras Dovydėnas 2011-12-14 12:29
Pritariu
www.buriavimomokykla.sailing.lt
Arūnas Speičys 2011-12-14 13:16
Su Seimo nariais - Dostojevskio kūrinio "IDIJOTAS" - personažais kova yra beprasmė. Jei blaivus protas Lietuvoje pralaimės, siūlau sekantį veiksmų planą:

Jei bus išimtis padaryta sporto tikslams naudojamiems burlaiviams - privestinai kiekviena burinė jachta privalės bent kartą metuose dalyvauti sportinėje regatoje (regatos bus tik sportinės) - organizatorius privalės išduoti tai patvitinantį dokumentą

Jei bus išimtis komercinei veiklai - visos jachto privalės kalyvauti komercinėse regatose (regatos bus tik komercinės su 1 lito priziniu fondu - organizatorius privalės išduoti tai patvitinantį dokumentą

Jei išimčių nebus - siūlau sukviesti neeilinį LBS veiklos nutraukimo suvažiavimą, atsisakyti deleguoti G.V-Sh. į Londono olimpiadą nuo Lietuvos ir prašyti jos startuoti už Braziliją. Sukurti naują BS kokioje nors pigių vėliavų ir nepriklausomoje teritorijoje. O LBS nariams - valstybinių apdovanojimų turėtojams, pagalvoti - gal ne iš tų rankų juos gavo.
btlz 2011-12-14 13:39
pritariu arunuo nuomonei
ketvirtadieni pokalbiu metu manau tikslinga pasirasyti peticija
o iseiciu tikrai rasim
lbs kalbejau su viktoru onacko jis minejo kad vyksta susitikimai su dostojevskio persinazais
informavau apie iniciatyva is apcios
btlz
Aidas 2011-12-14 14:37

Rimtautas patalpino Gedimino surašytą peticiją į www.peticijos.lt
ten ji laukia patvirtinimo ir, kai bus viešai publikuota, bus galima
pasirašinėt.

Dostojevskis "IDIOTAS" 2011-12-14 14:43
MASIULIS Kęstutis kestutis.masiulis@lrs.lt

nereiktų pergyventi, nes jachtos planuojamos apmokestinti nuo 10 metrų. Kita vertus jachta tikrai nėra pirmojo būtinumo priemonė.


Pagarbiai,

Prof. Kęstutis Masiulis
Lietuvos Respublikos Seimo narys
Šarūnas L 2011-12-14 15:18
pritariu Arūno Speičio išdėstytai nuomonei. Su vėliavom turėtų būti veiksminga.
Linas 2011-12-14 16:04
Linas Venslovas Vilkaviškio buriuotojų klubas.
Visapusiškai pritariu Arūno Speičio nuomonei.
alda 2011-12-14 16:08
Juk norime rezultato, o ne tik išsikolioti - todėl reikėtų truputį atvėsti ir vengti atviro seimūnų įžeidinėjimo.

Skipper.lt 2011-12-14 17:18
Ateisiu pasirašyti peticijos ketvirtadienį į Vakaronę pas Bitlą be karčiosios, tad galite įtraukti:

Egidijus Nasevičius, ne LBS narys, ne klubo narys, jachtos neturintis, bet rašantis į skipper.lt. :)

O savo ruožtu aš Kęstutį Masiulį įtraukiu į herojų sąrašą prie savo įrašo “Seimas prieš jūrinę Lietuvą?“
sigizmondas 2011-12-14 19:31
Gerbiami seimunai ne DOSTOJEVSKIO anukai,o kieti saumenai.Burlaivi apmokestinti uz metrus yra labai protinga . Pav; rival 37 pedu kainuoja 50000lit oBenitau 40 Okenik su visais vikrutasais ir odiniu vidum kainos puse limono o prabangos mokestis abiem atsieis po 4000 litper metus.Mes visi lygus pries istatyma, bet kiti lygesni. Tai yrodo kad atskaitos taskas parinktas protingai, turtingiems selpti Tarp kitko didysis juokdarys turi greitaeigi motorlaivi 33 pedu kuris nera PRABANGA .Mano manymu toks pajacas neturi teises ruosti si istatyma
Rio 2011-12-14 21:49
prisistaciusiam "Dostojevskis "IDIOTAS"
atleiskite, bet jusu teiginiai neatitinka (svelniai tariant) deklaruojamo mokslo vardo, kuris yra suteikiamas asmenims paizymintiems logisko ir plataus mastymo gebejimais ir ismintimi, todel prasau nesidangstyti svetimais vardais ir vietoj to, kad tyciotis is buriuotoju ir Seimo nariu geriau savo pastangas nukreipkite buriavimo issaugojimui (jei jus jau cia apsilankete reiskia siai veiklai esate neabejingas) arba kokiam nors kitam kilniam tikslui, kad sau paciam i akis kada nors nebutu geda pazvelgt. jau ir taip musu visuomeneje cinizmas lyg vezys isplito pradedant savais isrinktaisiais ir baigiant bankais, o dar jus cia svelniai tariant juokaujat su savo pirmojo butinumo priemonemis. ir taip devinta prakaita cia visi liejam is artimuju laika atiminedami, kad valstybe nuo gedos ir negandu apsaugot, o dar ir Masiulio reiks atsiprasinet uz kazkieno ciniska rasliava buriuotoju tinklapyje.
p.s. Fiodoro Dostojevskio romano "Idiotas" pagrindinis personazas - kunigaikstis Lev Nikolajevich Myshkin - Zmogus, kuris mylejo zmones, elgesi humaniskai ir altruistiskai, vengdavo juos nors truputi iskaudint, niekad nevoge, o dovanodavo ir turejo tyra lyg rasos lasas sirdi...kol, deja, neisprotejo nuo aplinkiniu artimuju nuzmogejimo.
sunki istorija, bet butent jums mielasis pasiskaityt iki pat paskutinio puslapio labai rekomenduociau, kad perskaites ir suprates apie ka rasoma galetumet pajust mylinciu tevyne, jura, bures ir paaukojusiu tam ir visa laisvalaiki ir santaupas, istiestos rankos siluma. atleiskite uz moralizavima. tiesiog siomis dienomis uz artimuosius buriuotojus labai skauda. uz save irgi skauda nes turiu svajone, balta, grazia, su didziule Trispalve, kuria galeciau su artimaisiais pasidalint, ...kuria kazkas jau taikosi sumindziot
Vygantas 2011-12-14 21:55
Vis dar apstulbęs nuo maniškių valdžios pasisakymų.
Visada gerbiau prof. K. Masiulį, bet negaliu sutikti su tokiu reikalo supratimu..."Kita vertus jachta tikrai nėra pirmojo būtinumo priemonė..." Suprantu...Jūs skrendate lėktuvu į Gotlando salą, ar Švediją o mes ten plaukiame dvi- tris paras.
" Iš tokio pasisakymo jau nebeaišku apie ką mes čia kalbame.
PRABANGOS IR NEBŪTINOS PRIEMONĖS yra ne vienas ir tas pats...tai yra visiškai skirtingi objektai.
Šiaip jau žmogui yra būtini tik trys dalykai: šiluma, kad nesušaltų, maistas, kad nemirtų badu ir tikėjimas, kad pats nepasikartų. O visa kita yra tikrai nebūtina, o tik gero gyvenimo (jeigu norite prabangaus) priedai - kažkada tai buvo geresni batai, kuriuos nuaudavo nuo numirėlio...o kaip yra dabar patys žinote.
Man pvz. labiausiai nebūtina prekė yra čipsai dukros mokykloje Užupyje. Coca-cola Macdonalde...arba koks virtuves kombainas, arba zepter puodai... arba visi E, kuriuos deda į maisto prekes.
Kodėl pvz. neapmokestinti E priedų. Jeigu jau gamybininkai E pagalba (žmonių sveikatos sąskaita) gali uždirbti didelius pelnus, nes prekės negenda, ilgai laikosi, kaip kokie pieštukai lentynoje tai gal jie tegul moka mokesčius nuo šitų panaudotų E priedų.
Kitas klausimas kodėl apmokestinamos prabangos prekės, kurių mes praktiškai negaminame ir kodėl neapmokestinamos prabangos paslaugos....ar pvz. būtinas pedikiūras arba nakvynė Stiklių viešbutyje, galima nagus ir pačiam pasitrumpinti ir pernakvoti B&B viešbutyje...nieko dėl to žmogui nenutiks...reiškia nebūtina ar čia kaip ..gal prabangu.
Kas įgaliojo seimą nuspręsti kas žmogui yra būtina ir kas nebūtina. Kaip gali kažkas laisvoje šalyje pasakyti kas žmogui yra būtina kas ne....jau net nejuokinga.Tai gal ir pajūrį išakėsite...nes nėra jokio būtinumo ten vaikščioti po 23 valandos vakaro... nereiks ryte šiukšlių rinkti - sutaupysite. Negi vėl grįšime ten iš kur neseniai atėjome. O kodėl neapmokestinti kelionių į užsienį...ar jos būtinos...manau, kad ne. Ypač į Lenkiją, jie nei Lietuvos draugai nei ką.
O kaip su keturračiais....medžiokliniais šautuvais, meškerėmis, kalnų slidėmis, oro balionais ar jie pirmo būtinumo? Matyt seime daugiau keturračių, medžioklės, ar slidinėjimo mėgėjų, o ne buriuotojų...labai gaila...

Dainius 2011-12-14 22:42
Pritariu protestams pačia įvairiausia forma.
Aras iš Mingės 2011-12-15 07:46
Gaila, Gediminai,kad nesupratai mano keisto jumoro. Kai išsakau savo mintis, visada pasirašau savo tikru vardu "Arūnas Speičys", arba tarp draugų žinomu psiaudonimu- "Aras iš Mingės", bet kai noriu parodyti kitų šviesų protą ir neįžeiti - galiu tik parinkti žodžius ar žodžių žaismą iš visiems žinomų - kurinių ar frazių. "Idioto" nei herojų, nei autoriaus neturojau mintyse. Pabaigai - teismo priteisto atsiprašymo pavyzdys : "Caimai, tu ne vagis? tu ne žulikas? - ATSIPRAŠAU! ! ! !
Rio -Arui 2011-12-15 12:07
Arunai, atsiprasau Jusu asmeniskai del netikslios informacijos. Kam jau kam, bet tik ne Jums buvo taikytas mano moralas ir iliustracija. Jus esate garbingas, saziningas ir atsakingas Zmogus. Mano moralas buvo skirtas "Masiuliu" prisistaciusam ciniskam komentatoriui
algis 2011-12-15 12:29
Gerbiamieji,
Pilnai sutinku su čia pasisakiusųjų priekaištais ir nuomonėmis
tik tai turi būti skiriama ne vien
K.Masiuliui, bet ir visiems Seimo nariams, ypatingai Seimo pirmininkei bei antiburia-
vimo istaytmą ruošiusiems seimūnams / Valinskas juk laiko save buriuotoju?/.
K.Masiulis vienas lauke ne karys, bet prismardinti gali, na ir prismardino.......
Pilnai palaikau ir sutinku su čia aukščiau pasisakiusiųjų mintimis ir
pilna atsakobybe pasirašau-- pasirašysiu po Peticija Seimui ir Vriausybei.

Pagarbiai Algimantas Blinstrubas
Aras iš Mingės 2011-12-15 13:35
Žinutėje D....is "Id........tas" visas tekstas - nuo "Masiulis"..... iki ....."narys" - tai copy-paste seimo nario el. laiškas-atsakymas. Nieks "Masiuliu" neprisistato
Marius 2011-12-15 13:40
Žinutę parašė tikrai Seimo narys, Kęstutis Masiulis. Jau gavau jo atsakymą į savo atvirą laišką. Laukiu leidimo jį publikuoti.
alda - Mariui 2011-12-15 14:52
Man regis tokio leidimo nei nereikia,
juk diskusija vyksta viešai...
alda 2011-12-15 14:55
na juk "atviras laiškas" lyg ir leistų tikėtis "atviro atsakymo"
Marius - Aldai 2011-12-15 16:42
Deja, sutikimo publikuoti tolesnį susirašinėjimą negavau. Jeigu būti tiksliasniam, gavau išreikštą norą jo neviešinti. Gaila. Paskutinis Seimo nario Kęstučio Masiulio laiškas buvo labai nuoširdus ir kardinaliai priešingas jo komentarui šiame puslapyje. Pasirodo ir filosofijos, bei valstybės valdymo mokslų profesoriai ne visada, iš pirmo kart sugeba teisingai išreikšti savo mintis.
alda - Mariui 2011-12-15 17:20
Na ne, tai ne.
Panašu kad p.Masiulis nori pasilikti galimybę būti geras ir vieniems ir kitiems...
Slidus kelias.

Dabar žiūrėkim ar pasirašys peticiją, kuomi dabar abejoju
Algis 2011-12-15 22:27
Gerbiamieji,
Didžausi pasisakymai ir komentarai mūsų puslapyje neduos didelės naudos, nes skaitytojai
mes patys. Reikia kad apie padėti sužinotų tiek tie žmonės, kuriems ši kritika skirta,
taip pat ir plati visuomenė. Jau nemažai mūsų buriuotojų pradėjo šį darbą: jau renkami
parašai po Peticija, miestų klubai irgi ruošiasi rašyti pareiškimus valdantiesiems, asmeniškai
seimo , vyriausybės nariams. Sujunkime jėgas bendram reikalui, apsiginkime nuo
valdžios nepaeisinamų sveiku protu, puolimo ant buriuotoju bendrijos
Sekmės, tautiečiai
Marius 2011-12-16 09:23
Gerbiamieji,
Nieko nėra pastovaus. Juolab Lietuvos politikoje. Nuotaikos ir susitarimai keičiasi kaip reklamos TV praimtaime. Nors didžioji kvailystė atidėta pavasariui, tačiau ji nenumarinta. Reikia pastoviai sekti, kas vyksta Gelsvuosiuose Rūmuose.
Ar mes tokie jau verdantys savo sultyse, diskutuojantys tik tarpusavyje? Spręskite patys -
Nuo 2011.12.10 dienos, kai buvo paskelbtas pirmaisis pavojaus signalas, www.minija.com puslapius aplankė:
554 unikalūs lankytojai, kurie lankėsi 941 kartus, perskaitydami vidutiniškai 3,5 puslapio kaskart. Iš viso per mano minimą laikotarpį peržiūrėti 3127 puslapiai.
Tai va dabar ir atsakykite - ar tai tik 38 žmonių klubo tinklaraštis, kuris įdomus tik jiems patiems...?
KOMENTUOTI
Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti galite naudodamiesi

Minijos kaimas
Šilutės rajonas
55 21‘ 25‘‘N
021 17‘08‘‘E