Figaro Beneteau II

2009-02-28Figaro Beneteau II naujausias Marc Lombardo dizainerio vaisius pasirodęs 2004
metais http://www.marclombard.com/

 

Tai 33 pėdų monotipas kurio maksimali grimzlė 2.20 m plotis 3.45m. Laivas kaip ir anksčiau aprašytasis „Sun Fast 3200“ skirtas vienutininkų ir dvejetukų lenktynėms. Būrių plotai nusako nemenkus greičius grotas 36 kv.m genuja 30, spinakeris 85 kv.m. Laivas turi du vairus kurie skirtingai nei „SF 3200“ valdomi vienu rumpeliu. Konstruktoriai yra suprojektavę palildomą balasto sistemą,  kurios metu galima permesti 200 Lt.vandens į norimą bortą. Nemažai tikimasi iš šio modelio „AZAB“ dvejetų lenktynėse 2011m. iš Plimuto į Azorus ir atgal. Laivukas sėkmingai startuoja daugelyje regatų ir jachtų vairininkai pateikia puikius atsiliepimus.

http://www.adonnante.com/article,11336,en,ThierryaChabagnyatakesatheaGoldenaHorn,

http://www.agp-courseaularge.fr/page.php


Puikūs vaizdeliai iš "Transat" lenktynių

http://www.youtube.com/watch?v=B9JnxOd0jPc&feature=related


      Tokia grimzle vargu ar sugebėtų prisišvartuoti Minijos jachtklube, Klaipėda turėjo progos matyti šia jachtą „Baltic open -08‘ regatos metu-latvių „Svetlaja“ startavo pirmoje startinėje grupėje su „X_ais“ ir lietuvių valdomais Dehler „LadyL“,“Baltas“,tačiau aukšta vieta negalėjo pas igirti , surinkus 42 taškus liko devintoje vietoje. http://www.yachting.baltic.lv/?sec=newws&fu=read&id=10&start=1
Šiais metais„Svetlaja“ planuoja geriau pasirodyti „Baltic open-09“ regatoje, juolab organizaciniam komitetui praplėtus startinių grupių skalę teks kovoti su panašesniais pagal orc laivais. Pernai „Tojana“ kelis kartus fiziškai sugebėjo aplenkti minėtą jachtą, nors ir startuodavo 20 minučių vėliau.


"Svetlaja"starto metu Klaipėdoje.

pabaigai smagus videohttp://www.dickies.co.uk/new-boats/beneteau-yachts/beneteau/figaro-beneteau-ii

pagal webus parengė bitlas


KOMENTARAI
KOMENTUOTI
Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti galite naudodamiesi

Minijos kaimas
Šilutės rajonas
55 21‘ 25‘‘N
021 17‘08‘‘E