Kad žodis taptu kūnu

2010-08-17


Pasitikdami ir sveikindami narsų keliautoją, Rusnės bendruomenės nariai nedviprasmiškai įpareigojo Andrių Varną dar vienam sunkiam žingsniui - knygos apie jo kelionę sukūrimui ir leidybai. Kad ta nuostabi idėja taptų kūnu, rusniškiai net pradėjo rinkti pinigėlius knygos leidybai. Nesvarbu kiek, bet surinktas lėšas jie iškilmingai įteikė Andriui ir prisakė imtis plunksnos.

Jeigu tas priesakas būtų pasakytas tyliai... į ausį...

O! Bet! Tačiau! Deja! Tai buvo pasakyta girdint šimtams susirinkusiųjų! Ir matyt geros idėjos turi būti išgirstos ir  paremtos!
Jau sekančią dieną knygos apie kelionę leidybos idėja paskatino sukrusti ir kitus, neabejingus Pamario kraštui ir gyvenimo bei poilsio ant vandens entuziastus.

Todėl firma „ARUM" besispecializuojanti vandens sporto - laivų, katerių, vandens ir sniego motociklų, keturračių prekyboje, skelbia pirmąją savo akciją:
Ekstremalaus poilsio prekių parduotuvėse "Baracuda" perkant pakabinamus valčių variklius Yamaha F4BMHL, Jūs remsite keliautojo Andriaus Varno idėją - knygos apie kelionę leidybą. Parduotuvių savininkai įsipareigoja šiam tikslui skirti po 2% nuo parduoto kiekvieno šio variklio. Kintų buriavimo mėgėjų klubo "Marių burės" nariams bus suteikiamia papildoma - 10% nuolaida.

Tikimės, kad šią gražią, knygos leidybos, idėją parems ir daugiau žmonių bei organizacijų.


KOMENTARAI
KOMENTUOTI
Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti galite naudodamiesi

Minijos kaimas
Šilutės rajonas
55 21‘ 25‘‘N
021 17‘08‘‘E