Kas kitas jei ne patys II dalis

2010-03-22


Kolegos iš Klaipėdos, o konkrečiai s/y "Baraka" įgula savo puslapiuose patalpino štai tokį kvietimą-siūlymą, kaip vieną renginį padaryti įdomesniu ir turiningesniu.

---------------------------------------------------
Prieš beveik mėnesį buvo garsiai pasakyta tai, apie ką gan objektyviai burnota vos ne du metus - kur plaukti per "Žalčių karalienės" regatą būtų įdomiau? Gražus tas Visbis, ir sala graži, bet jei ją apžiūrinėt, tai nereikalingos lenktynės, o jei lenktyniaut, tai nakvot 2, o kartais - ir 3 naktis toj pačioj vietoj jau pabosta...
Žodžiu, buvo išsakyta idėja keisti maršrutą.
Kiek žmonių mato šį tekstą - sunku spręst. Bet jei visi matantys prabalsuotų, o dar ir kitur tokią iniciatyvą paskantintų (pasiūlytų ir paprašytų kitų buriuotojų prabalsuot) - nors kokią tai mintį būtų galima išgimdyti.
Taigi, pirmyn, ir su daina - kur plaukiam?
---------------------------------------------------

 Nuo savęs, galima pridėti, kad sėdėjimas Visbyje kelias dienas ir alkoholio atsargų naikinimas - jau visiems gerokai pabodęs užsiėmimas.  Nors pasigirsta bambėjimų, kad Visbis yra labai palankiai nutolęs nuo Klaipėdos, visgi net nesigilinant, galima susidaryti įvairių maršrtų dešimčiai metų į priekį:
Jeigu imti "patogų" atstumą - Klaipėda - Visbis - 173 Nm ( gen. kursu)

Klaipėda - Nexo ( Bornholmas) - 206 Nm
Klaipėda - Karlshamn - 180 Nm
Klaipėda - Kalmar - 192 Nm
Klaipėda - Gdansk - 112 Nm
Klaipėda - Wladislawowo - 105 Nm
Klaipėda - Leba - 134 Nm
Klaipėda - Marienhamina - 265 Nm
Klaipėda - Ruhnu - 182 Nm
Klaipėda - Kurassaare - 169 Nm

Jeigu regatos organizatoriai dar pasiūlytų ir galimybes susipažinti su uosto apylinkėmis ir etnografinėmis tenbuvių įpatybėmis - regatos populiarumas tik sustiprėtų! Juk "Žalčių karalienės" pagerbimas galimas ne tik plaukiant maršrutu Klaipėda - Visby. O draugų būryje lankytis vis kitam uoste - smagus dalykas!

 


KOMENTARAI
Litas 2010-03-24 14:38
sia minti gvildenau per parselio regata, norinciu i kitus uostus yra tik klausimas kurie uostai gali priimti iskart 20 laivu flotile????ir kas sponsoriaus stovejima uoste???? o marsruta butu geriausia keisti kas metus :) ta palaike ir daugelis kalbintuju
baraka 2010-03-24 15:57
aš ne specas, bet man rodos, jei uostas didelis, jam 20 laivų - ne problema. o kai žinai, kada ruošies išplaukt, juk galima lagu, nosim ir visaip kitaip švartuotis, vietą taupant - svarbu kitiems netrukdyt.
žodžiu - jei būtų noro...
Marius 2010-03-24 16:26
jeigu jau Mingės uostelis virš 60 laivų gali savaitgaliui priimti - manau kad tikrai įmanoma surasti kiek didesnių uostų ir anoje balos pusėje. Bet kokiu atveju - organizatoriams tektų apsilankyti tuose uostuose - ir paruošti juos lietuvyčių sutikimui. Manau kad jeigu būtų pasiūlyta ir kažkokia kultūrinė ar kranto sportinė programa - buriuotojai tikrai dėl to nesupyktų?
KOMENTUOTI
Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti galite naudodamiesi

Minijos kaimas
Šilutės rajonas
55 21‘ 25‘‘N
021 17‘08‘‘E