NDBL regata "Marių burės 2009"

2009-01-27


"Marių burių" regata buvo sugalvota kaip labai kukli klubinė regata, kurioje susirinkę vieno klubo buriuotojai tyliai-ramiai pasiplaukioja po Kuršių marias ir pasifotografavę bei apiplaukę tam tikrą distanciją grįžta pavakaroti į Minijos kaimą.
Nebuvom labai užslaptinę savų idėjų, todėl kai Klaipėdos uosto tarnybos 2007-ųjų metų rugsėjo mėnesį dėl stipraus vėjo jūroje neleido startuoti S. Marcinkevičiaus atminimo regatos dalyviams, buvo nutarta paburiuoti Kuršių mariose ir aplankyti Minijos kaimą.  Būtent tada, visi svečiai, draugiškai sugužėję Minijos jachtų prieplaukoje sužinojo, jog sekantį savaitgalį vyks klubinė regata "Marių burės".
Kas galėjo tikėtis, kad labai paprasta idėja patiks kolegoms, buriuojantiems Kuršių mariose?
Pirmoji regata, organizatorių nuostabai, sulaukė net 25 laivų!

Mariu Burės '07 Krokų lankoje

Po pirmosios sėkmės išdrįsome pakartoti bandymą ir suorganizavome Antrąją NDBL regatą "Marių burės '08". Patyliukais pasvajodavom, kad gal susirinks tokia pat gausi ir šauni kompanija kaip ir pirmą kart...
O susirinko vos ne dvigubai daugiau! Minijos kaimas tokios gausybės laivų tikriausiai niekad nebuvo regėjęs. Švartuotė vyko keliais korpusais, o registracija  iki pat paryčių. Ryte net tūptelėjom sužinoję Marijos Mudėnienės verdiktą - 45 laivai!

Marių burės '08. Priešstartinis šurmulys

Nors ir labai stengėmės "kaip geriau"... vis tiek kai kuriais atvejais gavosi.... "kaip visada". Tačiau nutilus šventiniam šurmuliui, atslūgus organizaciniam įkarščiui, ramiai apgalvojus visas padarytas klaidas, Klubo nariai ryžosi organizuoti ir Trečiąją NDBL regatą "Marių burės '09". Nespėjom apie tai vėl patyliukais pasišnabždėti tarpusavyje, sužinom, kad "VĖJO PAMUŠALAI" geriausia, šilčiausia, jaukiausia ir smagiausia lietuviška regata išrinko "Marių burės '08".
Supratome, kad tapti geriausiais - nėra labai sunku, bet išlaikyti tą lygį ir šiais metais - bus jau sunkiau. Tačiau nieko nėra neįveikiamo ir nepasiekiamo, kai jauti draugų ir kolegų draugišką palaikymą. Todėl  -

NEMUNO DELTOS BURINIŲ LAIVŲ REGATOS "MARIŲ BURĖS" ORGANIZACINIS KOMITETAS SKELBIA, JOG 2009 METŲ REGATA ĮVYKS RUGSĖJO 18 - 20 DIENOMIS!

P.S.
Ar reikia priminti, kad visi bus laukiami, o mes dar labiau stengsimės? Iki susitikimo Minijos kaime! 

 


KOMENTARAI
samsas 2009-02-15 14:23
ne tik dalyvausim bet ir paremsim.
KOMENTUOTI
Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti galite naudodamiesi

Minijos kaimas
Šilutės rajonas
55 21‘ 25‘‘N
021 17‘08‘‘E