Parodos buriavimo temaktika

2009-03-27


Kovo 26 dieną, Vilniuje, Adomo Mickevičiaus bibliotekos abonemente buvo atidaryta Romano Borisovo akvarelių paroda.
Paroda buriavimo tematika visuomet džiugina. Šį kart darbai įdomūs dar ir tuo, kad jie nulieti ( akvarelės yra liejamos ) Tūkstantmečio odisėjos metu - plaukian per Indijos vandenyną. Jeigu kas prisimena vaikystę, ir vandeninius dažus - turėtų suprasti - lieti akvarelę laive, mėtomame keliametrinių bangų - tai ne pypkę rūkyti.

Romano Borisovo akvarelės

Paroda, pasak jos iniciatorių gimė labai spontaniškai - ji buvo sugalvota ir suorganizuota mažiau nei per 24 valandas. Tačiau matyt buriuotojai ir turi tą keistą savybę - priimti teisingus sprendimus, ir juos tuojau pat įgyvendinti.

Romano Borisovo akvarelės

Apžiūrėjus pačią parodą, manau galima suvokti, kokia nuotaika ir kokiais tikslais vedini, Lietuvos buriuotojai išsiruošė į šį nelengvą žygį. Nors darbai labai lakoniški, tačiau atlikti ypač kruopščiai. Spalvų asketiškumas puikiai perteikia ne tik vaizduojamo momento atšiaurumą, bet tuo pačiu ir žmonių, vykdančių tą žygį ryžtą ir užsispyrimą.

Romano Borisovo akvarelės

Jei likimas atves į Vilniaus senamiestį, labai rekomenduoju užsukti į Trakų gatvėje, 10-tu numeriu pažymėtą namą, užlipti į trečią aukštą ir apžiūrėti tikrai vertus dėmesio darbus.
Na, o jeigu gyvenimas lėmė Jums atsidurti buriavimo Mekoje - Nidoje - kultūros centre veikia Linos Valuntonytės fotografijų paroda vėjo ir burių tema - "Marių burės" .

 

2% geriems darbams!


KOMENTARAI
KOMENTUOTI
Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti galite naudodamiesi

Minijos kaimas
Šilutės rajonas
55 21‘ 25‘‘N
021 17‘08‘‘E