paukščiai ir buriavimas, orc matavimas ir čempionatas

2014-04-03


- Pokalbiuose - laivų matavimai, ORC čempionatas ir ornitologai 

Buriuotojų pokalbiai artėja į pabaigą. Priešpaskutiniai pokalbiai turėtų būti įdomūs tiek varžybų mėgėjams, tiek kruizinių plaukiojimų mėgėjams. Pirmoje pokalbių dalyje vyriausiasis laivų matuotojas Vygantas Stankus pristatys ORC laivų matavimo ypatumus. Pasidalins įspūdžiais iš tarptautinio matuotojų seminaro Kopenhagoje. Vyriausiasis matuotojas atsakys į jums rūpimus klausimus apie laivų matavimus. Pokalbių metu taip pat bus pristatytas ORC čempionatas ir jo naujovės. O laivų savininkai bus kviečiami padiskutuoti jūrinių regatų tema. Antroji pokalbių dalis patiks mėgstantiems paplaukioti Kuršių mariose. Prieš keletą metų buvo iškilusi diskusija tarp buriuotojų ir ornitologų dėl vykdomų regatų ir paukščių apsaugos Nemuno deltoje.  Diskusiją perkeliame į buriuotojų pokalbius. Padiskutuosime apie paukščių apsaugą saugomose teritorijose, ypač tokiose jautriose vietovėse kaip Lietuvos pamarys, Nemuno delta. Lietuvos ornitologų draugijos direktorius Liutauras Raudonikis pasakos, kaip nepakenkti paukščiams.
Buriuotojų pokalbius organizuojakintų buriuotojų mėgėjų klubas Marių burės, Nacionalinė buriavimo akademija ir buriuotojų žurnalas "Vėjo!3". 

Maloniai laukiame jūsų jau priešpaskutiniusoe pokalbiuose, balandžio 9 dieną, trečiadienį. Pokalbių pradžia 18:30 val. Pokalbiai vyks „Marceliukės klėtyje“ (Tuskulėnų g. 35, Vilnius).


KOMENTARAI
KOMENTUOTI
Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti galite naudodamiesi

Minijos kaimas
Šilutės rajonas
55 21‘ 25‘‘N
021 17‘08‘‘E