Tikrųjų Asilų regata'2012

2012-11-28


Juodai užpavydėję ir įsižeidę, kad nebuvo asmeniškai pakviesti į „Asilų regatą‘ 2012“, kai kurie Mingėje prirašyti (deklaravę negyvenamą - Marse gyvenimo taip pat nėra – vietą, tikrieji Minijos asilai sumąstė žiaurų keršto planą:

Slėpdamiesi penktadienio vakaro tamsumoje, atsikratę „uodegų“, trys Vilniaus frakcijos asilai – Aras, Dainius ir Liudas (konspiracijos dėlei, vardai tris kartus pakeisti – kad spec. tarnybos neišryškintų, kas jie iš tiesų yra ( nors redakcijai vardai žinomi ir už papildomą mokestį , ji - Gerbiama Redakcija - pasiruošusi juos atskleisti – siūlykit kainą!) – iš Vilniaus patraukė į pamarį!

Tikslas - perspjauti (o gal apspjauti?) kitų Asilų regatų organizatorius. Pasiskirstę grupelėmis - vieni per naktį kūreno 35 cm ilgio malkas WC bloke, kiti energingai ieškojo daugiau asilų regatai.

Išaušo niūrus šeštadienio rytas. Mandatinė regatos komisija, apžvelgus situaciją, konstatavo – regatoje panoro ( nors nieks jų norų neklausė) dalyvauti stulbinanti gausybė dalyvių – to dar nebuvo Mingės istorijoje – 33 laivai (pasyviai), du plaukiojantys (pririštai) laivai, septyni plaukiojantys (apriboto plaukiojimo) objektai, vienas priklydęs ( visa vasarą aukščiau klubo Minijoje plaukiojęs) – pagal išvaizdą, matyt, raudonas (gal vis dar TSKP platformai priklausantis..?).

Taip pat regatoje panoro dalyvauti – D.Traktorius, K.Kranas, D.Golfas, du stiebai iš „Asilų regatos 2012“ ir vienas „priplaukęs“ (t.y. pamiręs) - 311 guolis – rutulinis.

Iki starto spėjo atvykti dar keli tikrieji Minijos asilai – Andrius, Jurgis, Raimis, Vatiunu ir Sailas (antrą kartą kartoju – vardai tris kartus neatpažįstamai pakeisti – vis dėl tų pačių – spec. tarnybų).

Paskelbus startą, pirmi pajudėjo stiebai – vienas į pietus, link kolonų, kad nekabėtų ant perdangos stygų vidurio, kitas – į rytus ir žemyn – kad gerb. D.Traktorius galėtų jaustis laisvai – t.y. atstatyta pelnyta jo judėjimo laisvė!

Antruoju „ užplaukimu“, gerb. K.Kranas, pasisukinėję ir palinksėjęs, sugriebė vieną plaukiojantį laivą ir pasistatė už savęs (kad šis negalėtų aplenkti – nesąžiningas manevras). Už tokį manevrą teisėjų kolegija vienbalsiai nutarė pašalinti iš jo vieną variklį iš turimų trijų.

 Tam pasitarnavo – bulgarų liaudies instrumentas –„bulgarkė“ (solo partiją sugrojo Liudas), ir du FORCE komplektai (nepainiokite su FORCE MAJOR) – jais grojo Dainius, Jurgis, Raimis ir Andrius (trečią kartą kartoju – vardai neatpažįstamai pakeisti , kad Asilų spec. Tarnybos nieko nesuuostų!). Po kelių sėkmingų vendų ir halsų bausmė buvo įvykdyta ir darbo ėmėsi garbieji D.Traktorius ir D.Golfas – išluptą variklį pristatė į Kintus – „pas Raimį“. Tada darbo ėmėsi didžiai nusipelnę ponai - T.Sjomnikas ir D.Kuvaldometras. Jau po pusvalandžio tapo aišku, kad Andrius visomis burėmis turi lėkti į Klaipėdą pas Dėdę SKFą.

Jau temstant nelemtas senasis 311-asis, Andriaus gumbo (guzo) kaktoje, kaltininkas buvo eliminuotas iš Asilų regatos. Vėl darbo ėmėsi D.Golfas, ir variklis (su nauju 311-uoju) sėkmingai finišavo Mingėje.

Užėjo gūdi naktis ir vėl teko naudoti 35 cm malkas (ne Malkutes).

Aušra išaušo, kaip visada, netikėtai. Teisėjų kolegija pamatė, kad dar ne visi apriboto plaukiojimo objektai pasiekė finišą. Tada asilas Dainius persikūnijo į Ichtiandrą ir su asilu Aru, plaukiojančiu objektu „Kreiser Vatiuniu“ pasileido jų gelbėti (dar kartą kartoju – vardai ir pavadinimai bent tris kartus pakeisti). neįtikėtinai greitai visi paklydėliai sušoko į „Kreiser Vatiuniu“ ir atsidūrė elinge.

Tada atėjo laikas K.Kranui. Teisėjų kolegija, pasitarusi su savimi, nusprendė reabilituoti p. K.Kraną. Vėl buvo panaudoti FORCE komplektai, ir netrukus K.Kranas laimingas pasisukiojo, palinksėjo ir užmigo žiemos miegu.

Tuo Asilų regata (ar regatos) baigėsi. Mandatinė komisija tik niekaip negalėjo apsispręsti – tai buvo trečioji, ketvirtoji ar penktoji, regatos. O, aplamai, ar asilams rūpi kas ir kaip skaičiuoja jų regatas. Asilas ir Mingėje Asilas.

Iki kitų regatų gerbiami ASILAI

Specialiai iš Mingės Asilų regatos ------------------ A.S.ilas


KOMENTARAI
Dainius 2012-12-02 18:40
Tai ką, visi jau žiemos miegu užmigo kad komentarų nesimato ?
Andrius 2012-12-02 21:17
graži ir smagi \"asilų\" regata buvo......ir rezultatai akivaizdūs.....
Gal dar kokie \"asilai\" norėtu sudalyvauti sekančioje \"regatoje\", nes reikia uždengti iškeltas tiltelių medines dalis tentine medžiaga, idant mediena mažiau gestu.......kažkaip ir tą darbą reikėtu atlikti,kad ir po \"asilų\" regatos vėliava.......
linkėjimai visiems!!!!!!
Darius 2012-12-11 11:01
puikus reportazas...
asilai visada sui ta nuveikia
gaila kad vardai islaptinti...
btlz
KOMENTUOTI
Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti galite naudodamiesi

Minijos kaimas
Šilutės rajonas
55 21‘ 25‘‘N
021 17‘08‘‘E