Vasaros pražia - sąstingis virtualybėje, sujudimas ant vandens

2009-06-16


Autorius: Ayo
Foto: Dainius Labutis

 

Prasidėjus kalendorinei vasarai ir kaip visada atšalus orams, kaip niekad aktuali tampa informacija apie buriavimo renginius ir įvykius. Ypač ta informacijos dalis, kurią galima susirasti intenete, ir šiltai sėdint krėsle su pasimėgavimu perkošti per pavargusias nuo krizės smegenėles.

Deja! Informacijos internete su kiekviena diena vis mažėja. Tam matyt yra kelios objektyvios priežastys - info redaktoriai pradėjo buriuoti ir niekaip neranda laiko aprašyti įvykių...
Na kitų priežaščių kaip ir neateina į galvą. Juk įvykių tikrai netrūksta!

Pilypo taurės akimirkos

Artėjant Joninių nakties regatai reiktų ( susigėdus ir kaltai suglaudus ausytes) paskelbti, kokia gi padėtis Lietuvos Klubinių Regatų Taurės turnyrinėje lentelėje.

laivas

Pilypo taurė

Gero Vėjo

Neringa FM

Joninių regata

Taškai

Vieta

Baraka

1

1

2

 

4

I

Marius BMW

3

2

1

 

6

II

Samsas

6

3

3

 

12

III

Piranija

8

8

4

 

20

IV

Lady L

2

7

14

 

23

V-VII

Tojana

4

5

14

 

23

V-VII

Baltas

5

4

14

 

23

V-VII

Dariukas

14

6

6

 

26

VIII

Festina

7

13

7

 

27

IX

Relax

14

14

5

 

33

X

Cape Horn

14

14

8

 

36

XI

Alter Ego

14

14

14

 

42

XII-XIII

Emma

14

14

14

 

42

XII-XIII


Pastaba: Neringa FM regatoje jachtos, dalyvavę Laisvoje grupėje, gavo taškus pagal formulę "vieta + lenkt.grupės laivų skaičius"

Kadnagi trečiojo etapo metu, keli dalyviai sugalvojo susigrumti Baltijos jūroje vykstančios Baltic Open regatos distancijose, LKRT turnyrinė lentelė tapo ypač įdomi - s/y "Baraka" komanda prisileido artyn s/y "Marius BMW", o jiems į nugaras alsuoja s/y "Samsas" jaunimas ( Salvijau! Tu irgi dar jaunas! ). Didieji ir greitieji laivai turės progos vytis visuose LKRT etapuose dalyvavusias komandas. Antrojoje, tačiau tikrai neblogiausioje turnyrinės lentelės dalyje, irgi nėra atsipalaidavimo - puikiai dalyvaujanti s/y "Dariukas" komanda sulaukė rimto pasipriešinimo iš s/y "Relax" komandos pusės. O s/y "Festina" komanda turi puikią galimybę sudėlioti jai reikalingus taškus tiek "ant i", tiek turnyrinėje lentelėje.

Grįžkime prie virtualybės ir realybės. Po menesio blaškymosi po jūras, gryžo nenuorama "Šventasis" Bitlas! Grįžo, ir prisižadėjo visus nuotykius minija.com puslapiuose  literaturine kalba išguldyti.

Arbušis kaip tik - išplaukė panašiam laikotarpiui. Tikėkimės, kad jis į savo tinklaraštį "Ant bangos"  bent jau kelias naujienas sugebės įrašyti. Ir nesvarbu kokias, juk "Ant bangos" unikalus tuo, jog straipsnių komentarai įdomesni ir turiningesni už pačius straipsnius. Tereikia pasiūlyti naujas temas, o lankytojai/skaitytojai/rašytojai jau patys turiniu pasirūpins!

Taip pat norėtūsi palinkėti ir kolegoms Vėjo Pamušalams - mūzų plasnojimo virš Jų galvų!

 

P.S. Berašant suabejojau pirmąja mintimi apie neburiuojantį Premjerą....
Gal ir neblogai jam būtų perkaitusią galvelę vėjyje pravėdinti...?  Bo vėl girdėjau kad mokesčius didins...

 


KOMENTARAI
Marcius 2009-06-23 11:21
atleiskit, kad as gal "siek tiek" ne į temą, bet mane kamuoja grynai praktinio pobūdžio klausimas kolegoms buriuotojams - pro kur patogiau (ir greičiau) atvykti į Miniją iš Vilniaus? per Klaipėdą ar per Tauragę - Šilutę?
bitlas 2009-06-23 15:30
pro silale ir silute nusukant zvyrkeliu i kintus ir antrame posukyje kur nurodyta minija bet jis pobjauris
alternatyva pro priekule bet ten toliau bet kelias geresnis
Marcius to bitlas 2009-06-26 15:42
ačiū labai!
dainius 2009-07-05 20:50
Jei teisingai supratau info švedų tinklapyje, tai klubo jachta "Tojana" GOTLAND RUNT regatoje savo grupeje uzeme 5-ąją vietą iš dešimties. Sveikinimai Bitlui, Jonui ir kitiems komandos nariams ir laukiame įspūdžių.

Dainius
b/j Albatross
KOMENTUOTI
Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti galite naudodamiesi

Minijos kaimas
Šilutės rajonas
55 21‘ 25‘‘N
021 17‘08‘‘E